Yumuşak Kapanan Ahır Kapısı Sizin İçin Daha İyi Bir Seçim Olabilir.

- Dec 03, 2020-

Yavaş kapama yeni bir özellik olmasa da, kontrol edilebilir, yumuşak ve sessiz bir kapanan kapı ihtiyacınız olan şeydir.Evinize yerden tasarruf sağlayan bir ahır kapısı eklemek istiyorsanız,yumuşak kapanış ahır kapısıdaha iyi bir seçimdir.


Nediryumuşak kapanış ahır kapısı?

Bildiğiniz ahır kapısını hayal edebilirsiniz." bang" Kapıyı sertçe kapatırsan ve bu her gün olur. Başkalarına kapıyı yavaş kapatmalarını hatırlatsanız bile, bu sizi de bırakmaz, ahır kapınıza yumuşak kapama sistemi eklerseniz, frenli kapama sisteminin ray uç kapağından birkaç inç uzakta olduğunu göreceksiniz ve Kapının pürüzsüz, sessiz ve yumuşak kapanmasını sağlayın.Bu kontrol edilebilir hareket, rayın her iki ucuna bağlanan, kapıyı kapıya çarpmadan önce yavaşlatan ve durduran mekanik bir cihaz ile sağlanır.Bu yumuşak kapanma mekanizması, kapının tutarlı bir şekilde çalışmasını sağlar. , ister açık ister kapalı olsun, pürüzsüz ve sessiz hareket.

soft closing barn door hardware

Neden yavaş kapama mekanizmasına ihtiyacınız var?

sessiz olun. Evinizde ve ihtiyacınız olan herhangi bir sessiz yerde veya yatak odası veya ofis gibi ihtiyacınız olan konsantre bir yerde, Bunlar kurmak için iyi yerlerdiryumuşak kapanış ahır kapısı.

Forsecurityreasons, ayumuşak kapanış ahır kapısıgüçlü darbelerle parmakların sıkışmasını ve diğer kazaları önleyebilir.

soft closing barn door hardware

Foshan Huajian Metal Products Co., Ltd sadece yumuşak kapama sistemi üretmekle kalmıyor, aynı zamanda bazı maç ahır kapısı donanımları da sağlıyor.