Paslanmaz Çelik Kapı Kolu Kilidi Hakkında Bazı Cevaplar.

- Dec 15, 2020-

Müşterilerimiz bize her zaman bir parti paslanmaz çelik kapı koluna sahip olduğuna dair sorular soruyor (boyutu bizimkiyle aynıpaslanmaz çelik kapı kolu kilidi) Paslanmaz çelik kapı kolu kilidine dönüştürmek istiyorum.

stainless steel door handle lock

Evet, birçok müşterininpaslanmaz çelik kapı kolu kilidiSadece kapı koluna bir kilit silindiri ekleyin, öyle görünse de. Aslında, paslanmaz çelik tutamak ilepaslanmaz çelik kapı kolu kilidibir kilit aksesuarı değildir.paslanmaz çelik kapı kolu kilidien az 25 çeşit parçaya sahiptir ve her parça yapı olarak birbirine karşılık gelir. Farklı paslanmaz çelik tutamak kilitleri farklı aksesuarlara sahiptir.

door pull handle with lock

"Bir ... aldımpaslanmaz çelik kapı kolu kilidisizden gelen geleneksel bir kilit ile. Bunu Amerikan tarzı tutacak kilidiyle değiştirebilir miyim? " Bazı müşteriler sordu.

stainless steel door handle lock

Paslanmaz çelik kapı kolu kilitlerinin birçok tipi kilit silindiri vardır ve kilit silindirinin her bir parçası farklıdır. Genel olarak kilit silindirimiz bıçak kilit silindiridir. Avrupa ofset kilit silindirini veya Amerikan tarzı kilit silindirini değiştirmek istiyorsanız, paslanmaz çelik tutamak kilidini yeniden monte etmeye eşdeğer olan değiştirilecek birçok aksesuar vardır. Çünkü farklı bir yapıları var.