En iyi ahır kapı donanım kiti nedir?

- Dec 11, 2020-

Ahır Kapısı Nedir? Bir ahır kapısı, alanın izin verdiği bir evde her yere monte edilebilen sürgülü bir kapıdır. Tarihsel olarak, ahır kapıları çiftlik evi kapısı olarak kullanılmıştır. Her zaman rustik ve süslenmemişti.


Şu anda ben ahır kapı görsel olarak şık ve modern olduğunu düşünüyorum. Bu da daha az parça ve kesik anlamına gelir ve bu da kurulumu daha kolay olduğu anlamına gelir.


Eğer bir ahır kapı yüklemeye karar verdiyseniz, ilk ev tarzı için çalışan bir tasarım seçmelisiniz, sizin için pek çok seçenek vardır.

barn door hardware kit

Sonra bir dizi yüksek kaliteli satın almak gerekirahır kapı donanım kiti. Ev dekorasyonu stilinize uyacak şekilde görünüm tahtanızı seçtiğiniz gibi, bir ahır kapı rayı, kulpve estetiğinize uygun bir pist seçmek istersiniz.

barn door hardware kit

Satın almaahır kapı donanım kititamamen evinizde kapı stilleri değişen söz konusu olduğunda şeyler biraz basitleştirmek olabilir, ama yine de oldukça bir girişim, özellikle ev geliştirme yeni iseniz. Karşılaştırma ve yüksek kaliteli kitleri özellikleri zıt size ve alan biraz daha iyi için doğru ahır kapı seçmenize yardımcı olabilir.


Eğer ilgileniyorsanızahır kapı donanım kiti, lütfen bizimle irtibata geçmekte çekinmeyin.