Evime bir ahır kapısı kurmak istersem ne yapmalıyım?

- Jan 12, 2021-

Evinize özel ahır kapı çeşitli ve klasik veya sanatsal veya modern ne olursa olsun tüm alanı süsleyin. Tabii ki ev için doğru kapıları seçmelisiniz.


Bu süper ağırlık kapasitesine sahip olmalıdır - asma ray kapıyı desteklemek için sağlam bir duvara sabitlenmelidir. Duvar içi boş ise, duvara sağlam bir ahşap monte plaka yüklemek gerekir, iyi bir ağırlık kapasitesi alacak.


Geçmek için esnek alan- Ahır kapısı sağa sola kaydırıyor, bu nedenle açıklığın kenarları kapının uygun bir alana sahip olmalıdır. Ama merak etmeyin, yeterli yer yoksa, ahır kapılarını kurmak için B planımız var.


Sürgülü alanlar – Sürgülü kapılar kullanışlıdır çünkü kapı salıncaklarını ortadan kaldırır ve odada yer edinir. Ancak, kapı kapalı değil, aynı zamanda slayt için bir yere ihtiyacı var. Sorunlu katlanabilir dolap kapılarının yerini alarlar, daha şık ve pratik bir çözüm sunarlar.


Stil, renk, donanım-bu tüm kapı ve ayrıntıları apparence ile ilgilidir. sizinle işbirliği yapmakiçin mutluyuz. Bize ulaşın ve yaratıcı örneklerinizi gösterin. Bir referans olmadan, sizin gibi bizim ahır kapı donanım setleri seçebilirsiniz, ve size daha iyi örnekler verecektir.