Neden Your 304 Paslanmaz Çelik Ahır Kapı Donanım Paslı mı?

- Dec 07, 2020-

Müşteriler sık sık bana sormak304 paslanmaz çelik ahır kapı donanımıbir yıl sonra paslanmış ve yüzeyde bazı pas lekeleri var. Neden kurşun? Neden foshan huajian fabrikanın hiçbir pas nokta var304 paslanmaz çelik ahır kapı donanımıuzun bir süre kullanıldıktan sonra?

stainless steel barn door hardware kit

Her şeyden önce, paslanmaz çelik sonsuza kadar pas asla bir yanlış anlama vardır. İkincisi, müşteri düşük Nikel, Krom ve yüksek karbon içeriği ile 304 paslanmaz çelik, 304 paslanmaz çelik, satın aldı, bu yüzden daha fazla pas eğilimli. Bazı satın almanız gerekiyorsa304 paslanmaz çelik ahır kapı donanımıdış ticaret için, Amerikan standart 304 paslanmaz çelik seçmelisiniz. Nakliye işlemi sırasında yüksek sıcaklık ve yüksek nem ortamında pas lanmaz ve 3-5 yıl içinde paslanmaz.

stainless steel barn door hardware kit

Son olarak, üreticilerin malzeme her öğenin içeriğine göre standart karşılayıp karşılamadığını teyit edebilirsiniz bir malzeme değerlendirme raporu almak için sizin için bir öneri vardır. Ve eğer Foshan Huajian Fabrikası'nın satın alırsanız304 paslanmaz çelik ahır kapı donanımı, ayrıntılı bir denetim raporu ve malzeme değerlendirme raporu sağlayacak ve her parti için ilgili bilgileri sağlayabilir.