Asma Sürgülü Kapı Parkuru

Klasik Asma Sürgülü Kapı Parça Donanım sabit bir en çok satan olmuştur ve sektöründe sık sık kullanılan bir tasarımdır.

Ürün ayrıntıları

images


Klasik Asma Sürgülü Kapı Parça Donanım sabit bir en çok satan olmuştur ve sektöründe sık sık kullanılan bir tasarımdır. Huajian Donanım tasarım ve üretim ekibi üst montaj tasarımı şık, hassas ve kusursuz fonksiyonları sağlamak için sayısız saat harcadık.ÜRÜN DETAYLARI

Asılı sürgülü kapı parkuru
1 x Yuvarlak tüp

2 x ahır kapı askısı

4 x Tüp Tutucular

2 x Kapı Durdurucu

2 x Son parça
1 x Zemin RehberiAvantaj

Parlatma paslanmaz çelik yüzeyinde işleme teknolojisi bir tür. Biz saden ve cilalı bitirmek yüzey işleme iki tür var. Saten fırçalanmış paslanmaz çelik yüzeyi düzenli bir çizgi hissi üretmek yapmaktır, ve ayna ayna gibi net paslanmaz çelik yüzey yapmaktır. Otomatik parlatma: iyi pürüzsüzlük ve parlak yüzey, yüksek çalışma yoğunluğu, ama ağır kirli, basit iş parçası, küçük ve orta ölçekli ürünler parlak azaltılmış, yüksek yatırım ve maliyet işlenemez ve parlak uzun süre kalamaz.


El parlatma: cilalı bir yüzey için, uzun bir süre kalabilir ve aynı zamanda karmaşık bir iş parçası ve yüksek dereceli küçük ve orta ölçekli ürünler için uygun, kullanımı kolay. Ve süreç parlak uzun bir süre kalabilir kararlı, ürünler seri olarak üretilebilir. Daha az kirlilik ve düşük maliyetli, yaygın olarak kullanılabilir.


Monte kaplamalı

Eğer yüklemek için bir "büyük" proje olduğunu düşünüyorsanız. Ayrıca ek bir çözüm var - montaj plakası ile ön yükleme. Yapmanız gereken sadece 3 adım.


1. Evet, çoğu ahır kapı setleri bu plaka üzerindedir. Doğru pozisyonu bulduktan sonra, sadece duvara monte kaplama yüklemeniz gerekir.

barn door hardware with mounted plated.jpg

2. Kapı üzerinde ahır kapı silindiri yükleyin ve sonra parça üzerine koyun.

3. Zemin kılavuzunu doğru konuma getirin.


Gördün mü, çok kolay. Bu tabakile, 10 dk bana bir kapı yüklemek için. Sadece daha fazla bilgi için bana ulaşın. admin@slidingdoorshardware.com


sign-send  by email.jpg

admin@slidingdoorshardware.com


Hot Tags: asılı sürgülü kapı parça, üreticiler, tedarikçiler, toptan, fabrika, Çin'de yapılan

Sorgulama

You Might Also Like